8.5
Gebaseerd op 6664 beoordelingen

Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East

Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Frankfurt am Main hotel met 182 kamers ligt binnen 25 minuten wandelafstand van de Dom van Frankfurt in de Ostend wijk en beschikt over een eigen kunstgalerij. Dit comfortabele 3-sterrenhotel biedt een verblijfsplaats met wifi in openbare gebieden.

Dit hotel is gunstig gelegen op minder dan 1 km afstand van Habsburgerallee en op een paar stappen verwijderd van het Havenpark. Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Frankfurt am Main is ook binnen 8 minuten wandelafstand van het Dialogmuseum gesitueerd. Deze accommodatie in Frankfurt am Main bevindt zich binnen 2 km van het Historisch Museum van Frankfurt. Het treinstation Ostendstrasse is op een korte afstand van dit hotel in Frankfurt am Main gelegen.

Sommige kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders, zodat u van uw verblijf kunt genieten.

Elke ochtend van uw verblijf in Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East wordt u getrakteerd op een een warm vegetarisch ontbijt. Er is een lounge bar op het terrein. Tot de eetgelegenheden behoort Bei Frau Nanna, dat een menu van Mediterrane maaltijden biedt en is gelegen binnen 5 minuten wandelen van deze accommodatie.

Boek Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Frankfurt am Main

General information

Contact information

Grusonstrasse 4, Frankfurt am Main, Duitsland;

Reserveringen voor Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East is niet beschikbaar op onze site, als u Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Locatie

 Grusonstrasse 4, Frankfurt am Main, Duitsland

Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Hotel Deals

Gastbeoordelingen

Gastbeoordelingen worden door onze klanten na hun verblijf in Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East samengesteld

Frederik

2022-09-22

Ik had het gevoel dat het goede prijs-kwaliteitverhouding was. De kamer was perfect en fantastisch, het had een waterkoker en koffievoorzieningen. Dankzij de geweldige ligging konden wij korte wandeling naar de plek naar het Hafenpark komen.

8

Willem

2022-03-17

Het personeel was buitengewoon meegaand, altijd verbazend aardig. Het hotel heeft een mooie ligging naast het Hafenpark:)))

9

Abraham

2022-12-22

Het maakte mijn reis naar Frankfurt am Main tot een fantastische ervaring.

8

Jan

2022-07-17

Alles was zoals verwacht: prachtige locatie en personeel. Goede prijs-kwaliteitverhouding, het was fantastisch verblijf. Er waren fijne bedden, evenals een lounge ruimte, een waterkoker en koffievoorzieningen in de kamer. Het was luchtig, we hebben er 2 nachten doorgebracht...

9

8.5 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 6664 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

24-uursreceptie

Fitnesscentrum

Bar/ lounge

Zakencentrum

Ledikanten/ Babybedden

Rolstoeltoegankelijk

Airconditioning

Huisdieren toegestaan

Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Beveiliging
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Eten

    Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Speciale dieetmenu's
  • Sport en recreatie

    Fitnesscentrum
  • Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East Gastenservice

    Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Fax/Fotokopiëren
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning
  • Verwarming
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden

Aanbiedingen van Hampton By Hilton Frankfurt City Centre East

Kamers